Bugün
Özgül & Selçuk KOÇYİĞİT | Ayakizlerimiz.com

Kick Ass

Çarşamba, 20 Ekim 2010
Selçuk
Kick Ass

IMDB’deki puanina gore cok cok iyi bir film bekliyordum. Bekledigim kadar iyi cikmadi ama yine de kotu bir film degil. Seyrettiğim en eğlenceli çizgi roman serisi filmlerinden biriydi. Sıradan bir lise öğrencisinin hiç bir süper gücü ya da alet edavatı olmadan süper kahramanlığa soyunması, bu sırada internette fenomen haline gelmesi ve yine süper güçleri olmayan süper kahramanlarla tanışması anlatılıyor. Karakterlerin hepsi ayrı ayrı eğlenceli. Popüler kültür ve diğer çizgi romanlara göndermeler gırla.

Bu tür çizgi romanların yazarı Mark Millar. Tarz olarak Guy Ritchie’nin filmlerine çok yakın yazılmış. Bu yüzden yönetmen seçimi en iyi tercih bence. Ayrıca Kick Ass aşırı şiddet içeriyor. Günümüzde geçen ‘300’ bile denebilir. Eğer filmde yumuşatılma yapılmadıysa özellikle 10 yaşındaki bir kızın kılıçlarla insanları doğraması veya aşırı küfürlü konuşması bayağı bir olay çıkartabilir.
Kadro Nicholas Cage dışında güzel. Neden bu rol için onu seçmişler ve kostümü Batman’e benzetmişler anlamak güç. Bir de şu McLovin’i de sevmiyorum ama neyse.
Amerika’da ön gösterimden sonra herkes filmin ‘kickass’ olduğunu söylemiş.

TRAILER

Yorum yapabilmeniz için Giriş yapmalısınız! Üyeliğiniz yoksa ücretsiz olarak üyelik açabilirsiniz..

Kick Ass başlıklı içerik için hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu siz yapın.

Copyright © Özgül & Selçuk KOÇYİĞİT | Ayakizlerimiz.com - Özgül & Selçuk KOÇYİĞİT | Ayakizlerimiz.com